| GabiGabriella123 a întrebat:

Sunt casatorita, avem o fetita totul e bine si frumos, pana acum cu soacra aveam relatii bune, doar ca astazi s-a intamplat asta, a venit cumnatul la noi si intre timp l-a sunat soacra si i-a zis sa posteze pe Facebook o poza cu sotul meu pentru a-l vedea sefa ei de la munca, care are 23 de ani.Cu el m-am certat ca nu a avut nci o reactie la asta, din contra a zambit si cu cumnatul au facut o gluma.(ca mama ii cauta mireasa) Eu nu pot sa adorm, plang si nu stiu ce sa ma gandesc si ce sa fac! Pareri?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta suna a problema de 14 ani nu de femeie casatorita si cu copil

| SG1995 a răspuns:

Hm nu văd de ce te stresezi, sunt doar glume nesărate.

| Ara997 a răspuns:

Vrea sa se laude cu fiu-su ca toate mamele de baitzi. ma mir ca nu-i arata si o poza de cand era mic si se juca cu puta in nisip.
nu cred ca vrea sa -ti strice casa, doar sa se laude cu baietelu mamei.
nu-i nimic, draga mea, cand o fi s-o ingropi ( ca asa e in firea lucrurilor : nora sa ingroape soacra, nu invers), deci cand o fi la ingropaciune scapa catziva bani in plus la unul din gropari si ti-o "scapa " din greseala in cap. si sunteti chit.
p.s. inca nu l-a dat de-acasa, inca e "al ei". inca nu l-a intzarcat
asta nu inteleg unele mame de baieti : mai frate, te-ai insurat, gata! du-te la casa ta, la cotetzul tau, la femeia si copiii tai si amin! eu mi-am terminat rolul

| Andrei101010 a răspuns:

Stiu exact cum te simti...

| Diana661 a răspuns:

1.Urat din pareta soacrei tale
2.Sotul tau a incercat doar sa fie discret la propunerea lui maica-sa, doar nu voiai sa-l bata pe frate-su acolo?! Normal ca a facut haz de necaz
3.A postat fotografia pe Facebook?