| Cheloo200101030405 a întrebat:

Salut,sunt cu o fata de 1 an si 8 luni, ea imi zice orice chiar si ce vorbeste cu fetele. Problema este ca de ceva timp a aparut o prietena noua cam tiganca, nu am nimic cu tiganii da prietena mea mi-a zis ca acesta fata a intrebat-o daca a stat vreodata cu doi baieti si ca ea a stat cu cinci si ca e misto ca daca nu vrea unul vrea celalalt. Cand mi-a zis asta am ramas blocat si am incercat sa-i explic ca nu-i chiar o prietena buna si ne-am certat. Ce ar fi de favut? Va rog, ajutati-ma.

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii tragi cateva la tiganca aia si scapi de nebuna care o consideri partenera. Va urma sa probeze cu 5 sau 3 dar poti sa-i zici ca va fi infectata cu hiv sau hepatita C si posibil o salvezi din necaz.

| Cheloo200101030405 explică (pentru mgtow):

Nu cred ca ma lasa ea pentru taratura aia? da de certat ne o sa ne certam si nu imi sta in fire sa dau in fete...din pacate

| mgtow a răspuns (pentru Cheloo200101030405):

Dar poate sa faca sex in grup pentru ca se lasa influentata

| RAY a răspuns:

Parerea mea cine se asemenea se aduna, la tigani fata nu sta cu 5 baieti, nu stiu ce tiganca e aia dar astia se casatoresc din copilarie sau adolecenta

| Cheloo200101030405 explică (pentru RAY):

Nu acum serios, ea este cuminte da nu inteleg cum poate fii prietena cu asta, e tiganca d aia proasta nu stiu cum sa ma exprim? sincer nu stiu ce sa fac ea este cuminte si imi zice orice dar daca se intampla ceva nu vreau sa fiu obligat sa renunt la ea pentru greselile ei...

| RAY a răspuns (pentru Cheloo200101030405):

Omul are o parte care o vedem cu toti si multe alte parti de care nici noi nu stim sau le tinem ascunse, fata asta probabil ca ia trezit partile astea, ai vazut filmul 50 de umbre? ala a declansat partea animalica din aia, ideea de 5 barbati = era normala candva, sexul in grup in tot regnul animal e ceva normal, monogamia e un mit, probabil ca si prietena ta vrea sex

| Cheloo200101030405 explică (pentru RAY):

Nu i vorba ca vrea sex...e vorba ca acea persoana ii tot zice de tot felul de prosti, un anturaj prost.

| RAY a răspuns (pentru Cheloo200101030405):

Deci tu esti un frustrat, complexat ca nu se uita la tine si vrei si tu vaginul ei umed

| Violleta2022 a răspuns:

Simona draga, tu esti prietea ei lesbiana, sau doar de suflet?
ca-i problema ei cu cine se culca si ce face, neafectandu-te pe tine in vreun fel.

| Eduard196 a răspuns (pentru Violleta2022):

E baiat. Chiar el a zis mai sus in comentarii

| Cheloo200101030405 explică (pentru Eduard196):

O las asa?

| Eduard196 a răspuns (pentru Cheloo200101030405):

Raspunsul meu pentru tine e sa urmaresti sa vezi daca se schimba cumva prietena ta. Daca o face te desparti de ea.

| Goete a răspuns:

Daca pe 5 August 2018 ai fost cu ea de 1 an si 4 luni (te referi la.o fata care avea 14 ani atunci), cum se poate ca la. tine in 6 luni trec doar 4?
Sau esti poligam si ai mai multe sau esti un mincinos de inalta clasa

| Cheloo200101030405 explică (pentru Goete):

Ce conteaza de cand sunt cu ea pe 5 august am postat si nu inteleg ce castigam daca minteam nu am chef sa ma cert cu voi acum, doar ma ingrijoreaza ce se intampla...

| Goete a răspuns (pentru Cheloo200101030405):

Doar ca nu pusca ce scrii

| Cheloo200101030405 explică:

Am uitat sa mentionez ca nu doar eu am parerea asta despre ea toti si parinti acesteia si alte persoane, am contul prietenei mele si ii zice sa isi minta parinti sa iasa cu ea afara si sa stea mai mult cu ea si etc