| BAIATUL a întrebat:

Sunt cu o fata de 3 zile si acum imi zice sa ne despartim pentru un timp dar nu inteleg de ce imi spune ca inca ma iubeste.

Răspuns Câştigător
| Anet a răspuns:

Pai iti zic 100% sigur ca nu te iubeste, nu are cum dupa doar 3 zile,asta desigur daca nu cumva inca mai crezi in dragoste la prima vedereoh go on,iar motivul pentru care vrea sa va despartiti este foarte simplu:ori a descoperit ca nu esti genul de baiat cu care vrea sa fie intr-o relatie, ori ii place de altcineva sau s-a impacat cu fostul laughing, sau poate nu sunt de acord parintii ei cu relatia voastra :-s.Totusi cel mai bine ar fi sa o intrebi pe ea si sa va clarificati problemelewinking

4 răspunsuri:
| Marius2011 a răspuns:

Multe posibilitati... poate din cauza: parinti-lor, prieteni-lor.se poate intampla sa isi gaseasca alt baiat si iti spune ca te iubeste pentru a fi sigura ca nu te pierde in caz ca nu merge cu celalat baiat. nu zic ca e asa. dar uneori se intampla...

| BAIATUL explică:

Ba dar eu nu v-am zis sa faceti misto si v-am zis sa imi datti niste raspunsuri ca daca as sti nu as mai intreba.Si pana la urma e vian mea ca intreb niste persoane puse pe glume.

| ThyNnOotSa a răspuns:

In doar 3 zile in mod cert nu are cum sa te iubeasca, doar daca nu cumva i-a placut de tine o perd lunga timp si n-a putut sa te aibe, si intr-un final cand a reusit asta, a realizat ca probabil nu esti asa cum si-a inchipuit ea.dar cel mai bine ar fi sa o intrebiwinking

| Kerinna a răspuns:

Nu are cum sa te iubeasca in 3 zile, nenea.