| Vennus a întrebat:

sunt cu o fata de aprox 1 saptamana. si tin mult la ea. iar maine mergem la un film romantic, si ma gandeam sa-i spun "te iubesc" si nu sunt sigur de raspunsul ei...

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

N-o minti, ca e pacat. E imposibil s-o iubesti dupa o saptamana, poate o placi, o simpatizezi, incepi sa tii un pic la ea. Dar iubirea este un sentiment mult mai complex si mai frumo si nu apare peste noapte. Nu cred ca e normal sa minti legat de niste lucruri atat de frumoase si de memorabile.

3 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Sunt sigura ca tii foarte mult la ea. dar nu cred ca o iubestibig grin e prea devreme. daca totusi vrei sa o faci sa se simta speciala, cumpara o cutie de bomboane cu ciocolata si scrie un biletel de genu': "pentru cel mai frumos zambet"."pentru fata care mi-a furat inima". etcoh go on si sa-l lipesti pe cutia de bobo.nu stiu ce ai mai putea sa-i scrii.stau prost cu inspiratia la ora astabig grinbafta!

| rucsy_7574 a răspuns:

Nu cred ...defapt cel putin eu nu cred ca exista iubire dupa o saptamana. Faptul ca iti place sa iti petreci timpul cu ea si adori felul ei de a fi nu inseamna ca o iubesti inca. Ai putea sa ii spui altecva. de exemplu ca o adori sau ca iti place felul ei de a fi ca te simti bine cand esti cu ea. de ce nu? e frumos cand o fata aude asta ti-o spun din propria experienta.

| christinne_1321 a răspuns:

De o saptamana deja o iubesti?
Mai bine taci ca s-ar putea sa fii luat in ras.Bafta.