| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu o fata de foarte mult timp si as vrea sa facem sex oral, dar nu stiu cum sa o abordez si cum sa ii zic. Puteti sa ma ajutati cu niste sfaturi?

6 răspunsuri:
| CatelusaFlaffy a răspuns:

Hmm. pai dac ati facut deja sex incearca sa o saruti in zona intima, si ea dupa asta, va simti nevoia sa faca acelssi lucru, sau incearca sa ii sui dar mai pe ocolite happy bafta

| papusikk a răspuns:

Creaza o atmosfera incitanta excit-o fai tu primul sex oral si sigur iti va raspunde cu aceeasi moneda.

| ssstefan a răspuns:

Zii:
Sugemi-o frumoaso!

| manuel47 a răspuns:

Dar tu esti virgin?(cam asta inteleg prin "vreau sa o ling eu primul")

| manuel47 a răspuns:

Cati ani ai?