| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Sunt cu o fata de o luna jumatate si ea este in acelasi liceu cu mine doar ca ea este a 10-a si eu sunt a 9-a.Problema este ca ea a fost cu un coleg de clasa de-al ei si de atunci lumea tot ii tachineaza,in special pe ea, si din cauza asta nu vrea sa se afiseze cu mine la liceu pentru a nu repeta faza. Ce credeti ca ar trebui sa fac? Am vorbit de mai multe ori cu ea pe subiectul asta si a zis ca nu e momentul potrivit...

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca nu tine suficient de mult la tine daca ti a zis asa, puteti trece peste micile obstacole daca ignorati total barfele, glumele facute la adresa voastra, etc

| Vvistula a răspuns:

Nu vrea sa se afiseze deoarece ii e rusine ca esti pe a noua iti spun suta la suta ca asta e problema ei ceea ce inseamna ca nici u tine prea mult la tine

| Dvxy97rulov a răspuns:

Poate nu insemni destul de mult pentru ea. Daca ti la cineva, nu te ascunzi in fata prietenilor tai, numai daca iti este rusine cu acea persoana. Vorbeste cu ea, e cam ciudat. Poate e doar o scuza de-a ei. Vezi ce faci.

| ttyes a răspuns:

Convingeo sa vorbiti despre asta(si daca puteti sa-mi raspundeti si mie la o intrebare de la dragoste si sex plsss)

| D3vilAngel a răspuns:

Nu pune la suflet tot ce auzi, nu baga in seama doar ignora si convingeo si pe ea sa ii ignore happy

| anonim_4396 explică (pentru D3vilAngel):

I-am explicat chestia asta, dar ea sustine ca pentru ea chiar conteaza asta.

| piki98 a răspuns:

Daca nu ai specifica clasele as spune ca aia sunt clasa 4-5 maxim 6. daca la clasa 9-10 mai faci porcari din astea inseamna ca nu esti sanatos la cap. orcm n-ar trebui sa-ti peste de ce zic alti.