| Hellen94 a întrebat:

Sunt cu un tip de vreo 3 luni de zile si ne intelegem bine.Adica chiar daca mai face mici greseli nu ma impacientez sau sa incep sa plang.Nu mai vreau sa pun suflet ca la prima mea relatie ca asa e mai bine.Noi ne-am certat intr-o seara un pic mai rau si el a zis ca e treaba mea daca mai vreau sa fiu cu el sau nu si mi-a zis pa.Si a doua zi de dimineata a inceput sa ma intrebe ce fac. daca mai vreau sa fiu cu el sau nu.Am acceptat sa ne impacam.in fine de atunci a inceput sa ma sune mai des adica in fiecare seara. Mi-a dat chiar si parola de la idul de mess pe care o schimbase si nu mai vroia sa mi-o dea pentru ca zice ca sunt prea geloasa.Asadar de cad era sa se produca acea ruptura definitiva intre noi as putea sa spun ca am observat ca e mult mai atasat de mine. Oare chiar asa este sau face asta pentru ca ascunde ceva? App si de fiecare la telefon ma intreaba daca il mai iubesc, cat de mult.in fine.nu stiu ce sa mai cred despre el.

Răspuns Câştigător
| dincolodevise a răspuns:

Eu zic ca te iubeste, dar mi se pare ca tu esti putin mai mult de vina... daca stai mereu si te gandesti ce ti-a facut fostul, nu vei putea avea niciodata o relatie frumoasa.de ce te mai gandesti tu la ce ti-a facut el? el a facut ce a facut, si a trecut.acum esti cu alt baiat care te iubeste si tu ce faci? eu nu te judec, dar nu trebuie sa dai cu piciorul unei relatii din cauza ca tie teama sa nu faca si el la fel ca fostul.gandeste-te ca el nu e asa, crede in el si nu te mai gandii la fostul, pentru ca nu ai de ce.Si nu iti ascunde nimic.eu zic ca te iubeste. bafta.ai grija de tine.te pup

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot te intreaba daca il mai iubesti sau nu inseamna ca el tine la tine...de ti.a dat si parola de la messenger.Deci.a meritat sa te impaci cu el.Pwp:*