| TheSpecialOne_2965 a întrebat:

Salut sunt din oradea si vreau sa gasesc o fata de 18 ani sau sub 18 ani pentru a intretine o relatie sexuala cu ea...happy

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu fii pedofil, fate om ca e mai bine asa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai probleme de natură sexuală! Aici nu se fac anunțuri "matrimoniosexuale"!
Pa, pa.

| Dash a răspuns:

...Mare-i gradina Domnului...

| cristi11cristian a răspuns:

Iarta-i Doamne...

| CristinaElena96 a răspuns:

Fraiereeeoh go on nici o fata frumoasa si cu toate facultatile mintale nu se intalneste cu un dobitoc ca tine, tine minte asta e ca un sfat laughing)
tot mai des vad prostalanii ca tine, dar nici chiar in halul asta rolling on the floor

| LostLady a răspuns:

Dar de ce sub 18 ani? Vrei sa ajungi la puscarie? smug

| anka_7094 a răspuns:

Doamne dac vrei asa ceva imbracate frumos si pe variantahappy

| coxx a răspuns:

Wai laughing ce,, copil `` inapt, bah daca vrei sex du-te pe bors si gasesti cate vrei... omfg ce om laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ma putzy, fata nu's dar la sex ma pricepwinking hai sa ne-ntilnim sa nu mai rida astia de tine ca te-a facut de chelea putzii

| wHiTe_8485 a răspuns:

rolling on the floor tu esti prost scuze de expesie dar chiar asa... rolling on the floor