| Anonim388321jsksjsk a întrebat:

Salut, sunt împreună cu o fată de câțiva ani si de vreo 1 an încercăm să facem dragoste, dar nu prea merge, nu intra în ea, nu știu cum să mă exprim, ne facem oral înainte, dăm cu lubrifiant, dar tot îmi spune ca o ustură foarte tare.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Invata sa-i faci un PRELUDIU fetei si sa lasi naibii lubrefiantul, ca ala este pentru sexul anal, sau pentru batranii care nu se mai excita suficient si au nevoie de el.

| ANONIMULwithnoname a răspuns (pentru Violleta2022):

Tanti care e diferenta dintre fricky fricky anal si cel oral?

| Violleta2022 a răspuns (pentru ANONIMULwithnoname):

"acum 7 ore | ANONIMULwithnoname a răspuns:
Tanti care e diferenta dintre fricky fricky anal si cel oral?"

Una se baga in anus, cealalta in gura, asta-i diferenta!

Dar probabil tu nu ai ajuns inca la clasa a VII-a, ca acolo se invata reproducerea la umani si se explica ce-i una si cealalta, de aceea inca nu stii care-i diferenta dintre cele doua tipuri de sex oral si anal.

| mihai69 a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DJ8HFSYBM/
https://www.emag.ro/......DYCJYXYBM/

Dacă nici după astea nu merge, musai o vizită la ginecolog.

| Madaxo97 a răspuns:

Dacă e virgină, e normal să o doară la primul contact, poate chiar primele 3, 4, dacă e mai strâmtă, dacă ai dat cu lubrifiant și oral și tot, treci la treabă, o rogi să stea cât de relaxată poate, să nu se mai încordeze că mai rău va durea, o bagi până la urmă, chiar dacă mai forțat, ca altfel dacă stați cu frica si se oprește dupa 2 cm de penis ca "nu intra", va rămâne virgină pe veci dacă nici măcar nu încercați o penetrare de frica durerii. Spune-i să fie curajoasă, că va durea doar la primele penetrari, după nu va mai fi așa de rău, să strângă din dinți puțin că altfel nu are cum să se dezvirgineze decât prin penetrare.

| Miruna333 a răspuns:

Daca nici dupa un an, doamne fereste, lasati-o balta. N-am mai auzit asa, primele dati poate, dar un an?

| Cavaler001 a răspuns:

Poate va grabiti de fiecare data, desi 1 an e cam mult totusi happy
Sunt curios de varsta aveti.

| SpadasinulNegru a răspuns:

Stii cum se zice prietene, mai taie din ea!