| qwerty1234 a întrebat:

Salut, sunt indragostit de o fata de la mine din liceu dar are prieten, e cu un an mai mica decat mine. O iubesc de cateva luni, vorbim destul de des pe la scoala si pe mess si avem o relatie buna de prietenie. Sunt cateodata periode cand nu simt nimic pentru ea (timp de o zi, maxim doua) dar in marea majoritate a timpului simt ca as face orice ca sa fie cu mine. Ea se vede cu prietenul ei doar dimineata vreo 20 de minute inainte de ore pentru ca el este la alt liceu si dupa ore nu se intalnesc. Ma inteleg foarte bine cu ea si odata chiar i-am spus ca o iubesc ( asta a fost dupa ce am aflat ca are prieten) si de atunci parca ne intelegem si mai bine dar totusi nu cred ca va fi prietena mea in viitorul apropiat, daca va fi vreodata. Cateodata ii mai dau mici cadouri. Vreau sa imi spuneti ce sa fac pentru ca sunt derutat, habar n-am daca sa mai sper ca poate fi prietena mea sau nu, sa o mai astept sau sa incerc sa-mi gasesc pe altcineva.

Răspuns Câştigător
| STEFANXxX a răspuns:

Asculta bai, toate fetele acestea sunt...cum sa iti zic asa mai "secrete",caci fata aceea de care zici tu are prieten,dar tu i-ai spus ca o iubesti, probabil ca ea sta pe ginduri, doar ca tu nu stii de asta.Prietenul ei vorbeste cu ea 20 minute inainte de ore, dar tu nu stii multe despre el, asa ca fa ce fac majoritatea,"razbuna-te". Cunoaste-l mai bine pe el si intreaba-l de ea/1:vei afla mai mult ce fac ei 2 si 2:Gaseste ce parte agresiva sau ce frica are el si atunci poate se vei face in asa fel incit ea sa nu-l mai placa.Off de ce descriu eu atita, mai usor sa iti fie(cauta-ti pe altcineva crying

1 răspuns:
| STEFANXxX a răspuns:

Tu i-ai spus ca o iubesti, probabil ca ea sta pe ginduri, doar ca tu nu stii de asta.Prietenul ei vorbeste cu ea 20 minute inainte de ore, dar tu nu stii multe despre el, asa ca fa ce fac majoritatea,"razbuna-te". Cunoaste-l mai bine pe el si intreaba-l de ea/1:vei afla mai mult ce fac ei 2 si 2:Gaseste ce parte agresiva sau ce frica are el si atunci poate se vei face in asa fel incit ea sa nu-l mai placa.Off de ce descriu eu atita, mai usor sa iti fie(cauta-ti pe altcineva crying