| Lexxia a întrebat:

Sunt intr-o mare dilema...
Eu si un tip ne stim de 6 ani, am invatat la aceeasi scoala, el fiind cu 2 ani mai mare decat mine si momentan e la liceu. Ne-am cunoscut la ziua cuiva, si mie mi-a placut de el, pe atunci si el se comporta destul de dragut cu mine. Tot la o zi de nastere ne-am mai intalnit acum 3 ani, si am jucat carti impreuna cu altii, dar nimic interesant. Ei bine, anul acesta, in prima zi de scoala eram la terasa cu colegii mei, si a intrat el, si parca s-ar fi uitat la locul unde stateam eu, dar am ignorat acest lucru. Apoi vineri cand ma duceam spre casa, l-am vazut pe cealalta parte a strazii, insa el se uita insistent la mine, si chiar si cand nu m-am mai uitat la el, el tot se uita, la fel de insistent. Iar duminica, in parc, el a intrat in parc, s-a oprit la intrare sa caute ceva in ghiozdan, m-a vazut in leagan, si a "bagat turbo" uitandu-se la mine, dar fara sa intoarca capul [parca vroia sa intoarca capul, dar ii era ca e prea evident],
Momentan sunt destul de aburita... De ce se comporta asa?
Astept pareri.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| AlexT94 a răspuns:

Simte ceva pentru tine, dar ii e frica. laughing)
Daca simti ceva pentru el, acorda-i mai multa atentie. Daca nu, nu`i da sperante inutile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori te place orri vrea sa faca sex cu tine sinde akeea se tot uita la corpul tau