| anonim_4396 a întrebat:

Sunt la prima mea relatie. Totul a inceput acum o luna cand ne-am vorbit prima data si acum am ajuns pana la a ne saruta. Noi vorbim mai mult prin mesaje ca nu ne putem vedea mereu. Fata e foarte dura si mai mereu pregateste teste. De exemplu daca ea imi zice ceva si eu zic ca nu cred, se face ca se supara si isi schimba atitudinea, zice ca o nu cred in ea, ca nu trebuie sa fie asa, si ca nu am incredere si altele. Eu stiu foarte bine ca sunt doar teste, dar nu prea stiu cum sa ma descurc cu ele. Adica pana la urma ajungem la o intelegere ca ii explic ce am inteles eu si ce credea ea de fapt. Dar as vrea sa imi dati niste sfaturi cam ce sa zic cand vad ca intine capcane (teste) din astea. Vreo idee? Multumesc!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sincer te milogesti de ea ce nu e demn de un mascul maturizat, ce relatie e aia daca ea spune gata executi fi barbat

| grab a răspuns:

Spune-i ca tu o iubesti si ca nu simti acelasi lucru la schimb. intreab-o daca sta cu tine pentru iubire sau pentru un chestionar psihologic pentru vreo cercetare personala, caz in care va trebui sa te plateasca pe post de cobai. eventual in natura happy ca sa iasa experimentul.

| CezarinaLunaria a răspuns:

Voi aveți relație sau vă jucați de-a șoarecele și pisica? Crede-mă că o să te saturi de ea și de testele ei până peste cap. Explică-i că nu vrei așa ceva și că nu e necesar și să o lase mai moale( stai liniștit, nu se termină lumea la ea...mai sunt după ea enșpe mii de fete).

| PanaDeIdei69 a răspuns:

Teste?
Asta deja este o joaca..scuza-ma ca spun.