| Bone a întrebat:

Sunt nou pe site. Am o problema straight face deci: Seara, fac baitza, tot, dimineata ma trezesc(nu-i vorba de polutie nocturna) cu un miros "ciudat"...imi miroase penisul. straight face Ce se intampla? Un sfat, ceva? multumesc frumos! happy

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Du-te la dermato-venerolog, ai probabil o infectie.

| Sara a răspuns:

Ei nu e vb de polutie nocturna, de unde stii? Sigur ai prb cu ejacularea in timpul somnului, pur si simplu esti excitat si de aceea apare mirosul urat. Incearca sa te speli cu diferite ceaiuri (musetel) si dupa ceva vreme o sa dispara mirosul asta urat. Stiu ce inseamna, nasucul meu a simtit, dar a fost din cauza excitarii si a lichidului preejaculator care miroase si el destul de urat. Sper ca te'am ajutat, te mai poti spala si cu apa cu bicarbonat de sodiu big grin