| Byutsa a întrebat:

Salut happy sunt noua pe aici deci astept raspunsuri bunelaughingbig grin deci sa incep eu am vorbit cu un baiat aprox 3 luni marog imi zicea ca ma iubeste eu si acum il iubesc si tin mult la el chiar daca nu am fost impreunabig grin si na la un moment dat m-a lasat asa dintr-o data si a spus ca nu m-a placut niciodata si ca nu-i pasa de mine desi fratele lui mi-a spus ca a mintit cu chestia aia si ca a fost ranit rau. Deci am inceput sa imi rascolesc mintea si sa ma gandesc ce am facut si cred ca am gasitbig grin deci era la scoala [ e la aceeasi sc cu mine] si eram cu un coleg si o colega in pauza si fix cand a aparut el colegul meu m-a luat in bratestraight face eu l-am respins spunandu-i sa termine si cred ca a vazut ca poate il plac mai mult pe colegul meu decat pe el si s-a retras:-| ce ar trebui sa fac pentru ca la mesaje imi spune sa il las dracu si ca sa ii sterg nr din telefon. Va rog raspunsuri cat mai repede pentru ca nu mai suport il iubesc chiar daca am incercat sa-l uit nu potcrying big grin

Răspuns Câştigător
| crissyyo a răspuns:

Timpul le rezolva pe toate... daca e adevarat ca te-a placut sau ca inca te place cred ca o sa se intoarca la tine. lasa-i putin spatiu sa vada cum e lumea fara tine si is convinsa ca te va cauta! si cand o va face incearca sa lamuresti situatia dar ia-o usor! nu te grabi! totul vine de la sine...

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

E o treabă complicată rău, să mă mai gândesc.

| AnGeL a răspuns:

Ar trebuii sa ii lasi timp sa isi dea seama ca tu il iubesti cu adevarat
in caz ca e alt motiv...ar trebuii sa discuti cu el fata in fata si sa ii spui ce simti
sper ca te-am ajutatkiss

| airam a răspuns:

Cred ca ar trebui sa lasi sa treaca un timp dupa care sa il cauti si sa i explici cum au stat lucrurile si daca si el tine la tine va intelege! daca acum nu raspunde la telefon, dupa o perioada de timp va raspunde pentru ca timpul atenueaza tot! succes:*