| ktoka a întrebat:

Salut, sunt noua pe aici si dau si eu o prima intrebare. Curind eu si prietenul meu avem un an decind suntem impreuna.Si.nu stiu ce cadou sa-i dau, as vrea ceva simbolic ceva ce sa-i aduca aminte de mine. Voi ce imi recomandati?

7 răspunsuri:
| evelin_1888 a răspuns:

Un album cu pozele voastre

| dedesh a răspuns:

Un album sau o rama mai deosebita cu poza(pozele voastre). la inceputul albumului poti scrie un mesaj frumos. un tricou funny(eventual cu un mesaj dragut din partea ta), o minge de fotbal pe care sa te semnezi.la multi anishori si multa bafta, in alegerea cadoului perfect!

te pup!

| RossSaid a răspuns:

Pai nu te cunosc personal doar tu te cunosti ...gandeste-te si la ce-i va placea happy si ce te reprezinta =D

| adryano_7933 a răspuns:

Tu sa ii faci cadou luii?:O Tu fiind fata laughinglaughing. Peste fete din estea sa tot dai laughing

El trebuie sa iti faca nu tu luii laughing)...winking

| adidas_2976 a răspuns:

Un scorpion asa de 1 an de cand sunteti impreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca poarta bijuterii cumpara-i o bratara sau ce poarta el pentru ca cadoul va rezista in timp. eu i-am luat sotului meu un pandant pe care il poarta cand la lant cand la bratara, pandant pe care l-am gravat cu o poza a noastra si cu un mic text. romantic;) Daca vrei, uite unde am gravat eu si a iesit super: http://www.argintarie.ro/......-pg-1.html

| stefthereau a răspuns:

Pregatestei o seara romantica care sa se incheie "frumos"