| suculetzalb11 a întrebat:

Salut, sunt un baiat de 14 ani si sunt bisexual... vreau sa am un iubit dar nu stiu unde sa caut. Are cineva idei?

16 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 14 ani nu esti nimic, fiindca nu ai habar nici ce inseamna sex, deoarece un cuc sculat si o masturbare, nu inseamna ca esti gay, sau ca ai avut sex.
Toate la timpul lor!
Asteapta sa mai cresti, sa-ti creasca si tie un penis (ca acum este in stadiul de cuc), sa ai prima experienta sexuala cu o fata si vei vedea ce simti si mai ales pentru cine simti placere.

| mihai69 a răspuns:

Nu ești singurul. Dar la vârsta ta, iubirea, mai ales cea care nu ține cont de limitele sociale, e greu de găsit.
Caută deocamdată să găsești pe cineva cu care să poți măcar vorbi despre asta, cu care să ai subiecte comune și poate cine știe? va urma ceva mai mult, dar cu timpul, nu dintr-o dată.

| AliGab a răspuns:

Se poarta asta cu bisexualul mai nou? Si daca esti bisexual de ce nu cauti o iubita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Waw, bisexual la 14 ani? laughing altceva mai ești?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ofer eu

| SociopatuI a răspuns:

Sunt multe grupuri lgbt de Facebook, cred. Cauta pe google site-uri de dating intre gay.

| Anonim856743 a răspuns:

Ai insta sa vb?

| fllllppp a răspuns (pentru Anonim856743):

Am eu dacă vrei da mi instau tau

| Anonim856743 a răspuns (pentru fllllppp):

N ai dis?

| fllllppp a răspuns (pentru Anonim856743):

Ba da, spune-mi aici numele și #

| Anonim856743 a răspuns (pentru fllllppp):

Sqweek#4030

| fllllppp a răspuns (pentru Anonim856743):

ți am trimis cerere

| THESOFTHARD a răspuns:

Asculti nane? daca da da mi msg la @stan_vlad

| taichi a răspuns:

Ajajaja, ai insta? Vrei sa vb acolo, maybe merge treaba? :3

| fllllppp a răspuns (pentru taichi):

Da mi instau tău și îți dau mesaj

| taichi a răspuns (pentru fllllppp):

@_taiichii_