| narcisoivll a întrebat:

Salut, sunt un baiat de 15 ani, si am niste prieteni care au glume sa dea pumni la testicule si palme
azi m-a strans un tovaras de testicule(pana m-a usturat) si a inceput sa imi curga sange, este grav?
sau doar mi-a spart un vas de sange sau ceva?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Prieteni prost crescuti. Trebuia sa mergi la urgente nu sa intrebi pe aici.

| Violleta2022 a răspuns:

Urgent la spital!

| Emilian65 a răspuns:

Da, este foarte grav ce ți-a făcut tovarășul tău. Consulta de urgenta un medic urolog, care să-ți spună dacă este sau nu grav ce ți-a făcut amicul tău.

| Lupică27 a răspuns:

Prietenii tai sunt retardati mintal, ignora-i, renunta la ei.

| AntonIacobescu619 a răspuns:

Sunt doar doua cazuri posibile ori asa zisi tai prieteni sunt homosexuali, ori le place sa te vada suferind.Asa ca ai 2 rezolvari:daca sunt homosexuali ai putea sa i bucuri cu ce ti a dat Mama Natura, sau daca le place sa te vada suferind, captureaza i unul cate unul, baga i in beciul tau, fa i sa sufere asa cum sufereai si tu!

| DoctorInFemei a răspuns:

De unde a inceput sa ti curga sange? ce dracu oameni buni mergeti la doctor lasati internetu...