| anonim_4396 a întrebat:

Sunt un baiat de 15 ani si am o problema.
O cunosc pe fata asta de cateva saptamani.Amandoi ne intelegem de minune.Problema e ca da semne ca ii place de mine,de exemplu se joaca cu parul,ma ia in brate, flirteaza usor DAR cand eu incerc sa o iau in brate sau sa o pup ma impinge.Mi se pare ca e foarte bipolara.Intr-o pauza la scoala stam impreuna,ne imbratisam,radem, in urmatoarea imi respinge orice contact fizic.Sunt o persoana duler geloasa si ma enerveaza rau daca atinge pe altcineva chiar daca e doar ca sa il atentioneze de ceva.
Vreau sa ii spun fetei ca o plac dar nu ia nimic in serios, si cand i-am spus ca vorbesc serios mi-a spus ca ma apreciaza oarte mult ca o fsc sa se simta bine si sa rada,,

Răspuns Câştigător
| ShamelessQboy a răspuns:

Cand va realiza cat de gelos esti se va despartă de tine! Dacă tu de la 15 ani suferi de boala asta, nu suna ă bine, nici nu sunteți împreună si esti gelos!
Ce ai sa faci după ce veti fi împreună si poate greșește cu ceva, o sa faci si tu ca alti geloși caresi-au tăiat iubitele in bucăți si le-au pus in saci de gunoi!?

2 răspunsuri:
| ShnitzelCuCeapa a răspuns:

Nu esti destul de hotarat.Te considera doar un prieten.Arata-i printr-un gest mai intim:de exemplu da-i o palma la fund.Ea te respinge ca sa te faca mai indraznet.