| Anonimul2565 a întrebat:

Salut!
Știți cumva de ce in timpul sexului cu prezervativ, la un moment dat pe interior prezervativul se face alb?
Fără sa îți dai drumul sau ceva…

E lubrifiantul din interior sau ce?
Acel alb se strângă la baza inelului.
Credeți ca poate iesi pe acolo orice ar fi acel alb?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este lichidul pre-ejcaulator, care se scurge involuntar din penisul tau.
Acela are rol de lubrefiere a penisului dar cum este prezervativ pe el, se strange in prezeravtiv.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Este vorba despre lichidul preejaculator, iar prin frecare continua... se ajunge la acea structura. Nu poate sa iasa, daca este suficient de strans.

Pe langa, ai putea sa arunci prezervativul respectiv si sa pui altul.