| anonim_4396 a întrebat:

Salut, Știu că am mai pus astfel de întrebări, o sa trec direct la subiect.
Am 18 ani și nu m-am mai masturbat de 2 luni, simt o senzatie de plăcere și nevoi arzătoare uneori dar eu nu Vreau să Mai continui Cu asta că mă simt Mai bine dar uneori nu prea, ce sa fac?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ar trebui sa iti faci o prietena, viitoare iubita.
Sexul nu se compara cu masturbarea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa te masturbezi că e ceva normal și natural și după cum vezi organismul îți cere as avea. Nu înțeleg sub nicio forma încăpățânarea unora cu "nu vreau sa fac asta" când nu există viață sexuală activă.

| dullcat a răspuns:

Sa nu mai repeti in mod inutil aceeasi intrebare.