| addyy_2967 a întrebat:

Salut tp`istii. spuneti-mi si mie ce subiecte sa discut cu o fata sau despre ce sa vorbim.Este cu mine in clasa o fata foarte frumoasa si`mi place de ea as vrea sa ma cunoasca mai bine si eu pe ea.Mc mult.

2 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Invit-o la un suc,într-un loc frumos,în care să fiţi doar voi doi.
Puteţi să vă plimbaţi prin parc,să vă aşezaţi pe o băncuţă şi să vorbiţi.
E foarte plăcut.
Şi vorbind cu ea o poţi cunoaşte mai bine,dar când e lângă tine ai avantajul de a-i urmări fiecare reacţie.
Şi aşa continuă să ieşi cu ea.
Şi cânt te simţi tu pregătit, spune-i că vrei să fii cu ea.
Şi dacă sentimentele ei sunt reciproce, te va accepta în viaţa ei...

| clovnul a răspuns:

Pai depinde si varsta voastra.winking eu zic sa-i faci invitatii afara. "ce zici dupa scoala iesi pe afara?" eu ies cu niste prieteni si mi-ar placea mult daca ai venii si thu.winking vezi poate nu o lasa ai ei afara. depinde de varsta.winking gaseste si thu o zi libera fara scoala sambata duminica. chestii de genu.winking daca vezi ca e interesata sa va vedeti si chestii de asta poti sa incepi sa iesi doar cu eawinking prin oras la un suc un film (nu stiu cine mai se duce la film cu fetele in afara de minelaughinglaughing da chiar imi place sa vad un film bun pe un ecran mare cu sonorizare pe masura) succes ce pot sa spunwinking