| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! Aceasta intrebare esti pentru fetele de pe platforma. Sunt baiat si ultima data cand am avut un contact cu iubita mea i-am facut masaj la clitoris. La un moment dar, spre sfarsit, mi-a zis ca o doare, dar mi-a spus totodata sa si continui. Cand am ajuns fiecare la casa lui, prin coversatie mi-a zis ca desi a durut-o i-a placut, si i-am spus ca trebuie sa-mi zica ce fac gresit ca sa nu se mai intample si mi-a zis ca am facut totul bine. Acum nici nu stiu ce sa cred: imi ascunde faptul ca faceam ceva gresit ca sa nu ma supere, asa din bun simt, sau chiar o durea? Posibil sa fi apasat prea tare?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Taie-ti unghiile de la maini si fii mai delicat data viitoare, fiindca zona este extrem de sensibila.

| Mosotti a răspuns:

O durea dar placerea era mai mare ca durerea de aia a zis ca ai facut bine.
Insa data viitoare intreab-o ce si cum ca sa nu o mai doara.
Deci nu iti ascunde nimic.
Posibil sa fi apasat prea tare ca na, nu stiai ce si cum inca.

| Emma30555 a răspuns:

Atinge o mai încet și vezi dacă ii place. I a plăcut oricum probabil era mai mult o sensibilitate nu o durere

| dragosnaste a răspuns:

Posibil sa fie gravida

| JaneDoe55 a răspuns:

Buna. Nu, nu iti ascunde nimic ca sa nu te supere si nici nu ai facut ceva gresit. Treaba sta altfel. Atunci cand suntem foarte excitate, clitorisul devine si mai sensibil la atingere, de unde apare si durerea. Nu iti face griji, ca,, problema" e la noi, nu la tine

| Emma30555 a răspuns (pentru JaneDoe55):

Nu pe toate le doare

| DumlaDumlaDa a răspuns (pentru JaneDoe55):

Inseamna ca a avut orgasm? Sau urmeaza orgasmul? Si in cazul in care e super sensibil clitorisul, ce ar trebui sa fac, sa o ating finut?