| KlanDestinN a întrebat:

Acum 2 zile am fost la meditatii la matematica cu o fata superba.Doamna mi-a spus ca i-a dat sa aleaga din 3 baieti si m-a ales pe mine sa fim amandoi la pregatire. Deci m-a vazut in poze si m-a ales pe mine e ceva.Cum am vazut-o simteam ceva pentru ea si cred ca majoritatea timpului ma uitam numa la ea. Cand am terminat meditatiile am apucat sa vorbim putin deoarece venise tata sa ma ia cu masina. El mi-a spus ca e frumoasa si dc nu i-am cerut nr de telefon laughing). Cand am ajuns acasa i-am dat cerere pe facebook si mi-a acceptato. Am asteptat eu sa ma bage ea in seama dar nu m-a bagat... Ma gandesc in continuu la ea. Ce sfat imi dati? Vreau sa vorbesc cu ea dar daca as bagao in seama i s-ar parea putin ciudat zic si eu si o sa se prinda poate o plac. Si mie frica putin sa nu dau gres. P.s saptamana viitoare sunt cu u n baiat la pregatire.

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pe fata o intereseaza pregatirea la matematica pe cand tie iti este gandul la fete.De asta nici nu iti da prea multa atentie.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

De cand l-a meditatii se face casting? adica ti se prezinta poze cu alti elevi si tu alegi cu cine faci pregatire? ILOGIC, sau profesoara are vreun rol de cupidon sau vrea sa vina in ajutor sa v-o trageti (frumos din partea ei) dar tot consider irelevant castingul, pe vremea mea aveam partener de meditatii si omul de la salubrizare dar NU am comentat niciodata. Data viitoare cu un baiat la pregatire? halele maica sfanta. daca iti place fata bagate in seama cu ea, vezi ce-i poate capul o inviti in oras mergeti in club va imbatati si rupeti patul ATAT!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pune o intrebare despre matematica, sa aveti ceva in comunhappy

| Emilian65 a răspuns:

Ca sa o vezi mereu, roag-o pe doamna profesoara sa te lase tot timpul cu ea, la meditatie.

| R0R0 a răspuns:

Scrie-i tu pe facebook.
Ea a facut primul pas deja :Te-a ales. Daca nu te alegea, nu o cunosteai, adica nu te indragosteai de ea.

| ywar a răspuns:

Mi-e mila de banii parintilor tai. Baga bani in fundul tau puturos si tu ce faci? Ai vazut-o pe una la meditatii si ti s-a facut de savarina.

| ywar a răspuns:

Ah, si inca o intrebare... "Duamna" este matroana, plaseaza fetite! Interesant. Poate intrati in vizorul meu.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru ywar):

Eu deja am sunat la politie si au trimis un echipaj la doamna profesoara, hinghierii sunt acolo deja.

| ywar a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

happy

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Ii spui cand va intalniti cu un aer mai indiferent " Heiii, pentru ca nu te-ai baga in seama cu mine pe facebook esti pedepsita. Vii cu mine la un suc. Maine sunt liber! " Daca zice "da" e misto, daca zice "nu" ii spui " Oh..Pacat, voiam sa-ti arat teoria X, caci am vazut ca esti cam stangace. pierderea ta, si mergi in drumul tau" Nu o mai lalai ca ce sa zic, si ce sa fac, ii spui frate pe fata, te uiti in ochii ei si ii spui ce ai de zis pe un ton mai jucaus.

| ubox7007 a răspuns:

Habar nu am, dar pff, cum naiba sa ai nevoie de meditatii la mate, adica ii logica materia, gasesti pe internet mai tot ce ai nevoie + daca esti atent in clasa si lucrezi acasa dintr-o culegere separata de cea de clasa este ok.

| 4psiho a răspuns:

L-a văzut mai puturoșel și l-a pus cu domnișoara în echipă ca să-l stimuleze.
Probabil nu a performat sau fătuca i s-a plâns doamnei de el pentru că săptămâna următoare o să admire un băiețel... happy

| DavidTheTrueMMAFighter a răspuns:

Tu esti prost?! Eu spun CA NU TREBUIE sa ne intereseze banii parintilor lui! Daca ii au, ii au...nu trebuie sa il facem puturos, s.a.m.d.

Si eu ma duc la pregatire, dar ma intreb, de ce faci pregatirea cate 2? Pregatirea in 2 este o prostie, poti spune ca ai avut ghinion ca te-a ales fata aia! O sa pierzi timpul, neascultand, bineinteles, uitandu-te la ea ca un nebun, etc.

Daca e pregatire in 2, mai bine sa nu te mai duci, n-o sa-ti intre nimic in cap.Cel mai bine este sa fie doar un copil...pregatirea in 2 este exact ca la scoala, profesorul nu iti explica doar tie, ci si colegilor, ceea ce este nasol la pregatire!

Iti dai seama ca poate fata aia te-a ales pe tine doar fiindca ii esti simpatic?! Se vede ca asta este,, prima dragoste" pentru tine...cum sa astepti sa te bage ea in seama? laughing)))) ...hai ca asta e buna! Mereu trebuie ca TU sa bagi fetele in seama....nu vrei sa te ceara e in casatorie?! laughing

In fine, invata dar, incearca sa te dai la ea..insa nu in timpul pregatirii! laughing

Funda!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru DavidTheTrueMMAFighter):

Parintii isi rup spatele, isi chinuie sanatatea sa faca bani sa poata educa copilul, atata timp cat e pe mana parintilor dpdv financiar NU ARE NICI UN DREPT sa isi bata joc de munca lor. nu-i convine, sa munceasca si sa isi castige singur banii, valabil si pentru mucoasa aia. pregatirea scolaara e pregatire, agatatul si sexul se FACE IN CLUB SAU ACASA

| Andreeasps a răspuns:

Poate o sa-ti placa si de baiatbatting eyelashes