| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU.
Acum 4 zile m-am masturbat si testiculul drept s-a ridicat ca si cand ar intra in burta, acum 3 zile la fel si am inceput sa simt un disconfort usor. Poate sa imi spuna cineva ce e?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te mai masturba. Logic.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este că l-ai forțat.

| Emilian65 a răspuns:

Acest fenomen este din cauza masturbarii in exces.

| Loser2020 a răspuns:

Nu are nicio treaba cu masturbarea. La baza coaielor cum ar veni, scuzați Mi limbajul, se afla un loc in care incap chiar și ambele coaie.Si mie mi au intrat din greșeală acolo si am descoperit acel loc, Si Da, pare ca iti intra in burta, dar este un loc acolo in care pot intrahappyDeci nu te panica ca cel puțin încă un bărbat are acelaș loc ca al tau.

| Uofksgnoted a răspuns (pentru Loser2020):

Si asa ti se întapla la fiecare masturbare sau contact sexual?

| SarmauaOparita a răspuns:

Da i un moment de respiro, nu mai bate cuie cu ciocanelul

| mariusssss6969 a răspuns:

Your body is rejecting you