| MrWorried a întrebat:

Acum cateva zile am facut sex protejat cu o fata. Mi-a facut sex oral cu prezervativ si dupa am facut sex tot cu prezervativ. La sfarsit mi-a dat prezervativul jos si m-a masturbat pana am avut orgasm. Este posibil sa iau vreo boala daca ea m-a masturbat fara prezervativ tinand cont ca si-a atins vaginul cu mainile in timp ce faceam sex si nici nu pot baga mana in foc ca ea nu are nici o boala chiar daca nu avea nimic vizibil. Nu am avut nici un simtom pana acum dar ma tot gandesc poate am luat ceva si daca ar trebui sa merg la o clinica sa fac un test.

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Destul de greu sa se ia prin ce descrii. Pana la urma totul se trateaza cu exceptia HIV, iar acesta nu se ia prin contact pe piele fara rani.

7 răspunsuri:
| irina202333 a răspuns:

Ai luat-o de pe centura si nu stii cum sa ne zici?

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ti-e frica de posibilitatea de a te fi imbolnavit cu o boala venerica de ce ai mers la prostituate? Poti sa faci teste daca doresti sa te linistesti sufleteste. Bolile venerice comune debuteaza in primele 5-10 zile.

| MrWorried explică (pentru corbulalbrosu):

Nu e prostituata. Am cunoscut-o prin niste prieteni la o petrecere si de la petrecere am plecat direct la mine acasa. De asta am zis ca nu bag mana in foc pentru ea ca s-a lasat prea usor si am mai intrebat de ea si nu e cea mai sfanta fata din lume.

| MrWorried explică (pentru corbulalbrosu):

Nu e prostituata dar nici cea mai sfanta fata din lume nu e. Am cunoscut-o la o petrecere prin niste prieteni si de acolo am plecat direct la mine acasa. A doua zi am intrebat si cativa prieteni care o stiau de mai de mult si mi-au spus ca e cam usuratica. Nu pot sa spun ca sunt super experimentat cand e vorba de sex dar asta nu e prima data cand intretin relatii sexuale dar e prima data cand o fac cu cineva pe care nu o stiu (am avut o relatie inainte de 2 ani inainte de asta).De asta sunt ingrijorat pentru ca s-a lasat prea repede si asta nu prea e un semn bun si plus ca sunt in Anglia si aici cred ca e mai mare riscul ca cineva sa aiba o boala cu transmitere sexuala.

| SmQaLeXuTzz a răspuns:

Nu cred ca ar fi putut sa-ti ea vreo boala.

| NoNameqed a răspuns:

Nu cred, dar totusi ai putea asa de curiozitate sa mergi la un doctor happy

| catapinguu a răspuns:

Nu cred că ai luat vreo boală..doar pentru că și-a băgat mâna în vagin și apoi pe penisul tau.Dar nu poți să mergi pe niște răspunsuri. mergi la doctor! happy