| Nicusor32 a întrebat:

Acum doua zile i-am spus fetei de care imi place daca vrea sa fie cu mine (eram doar noi doi) si ea mi-a raspuns direct: nu ca...

Ea mereu cand imi cerea ceva i dadeam repede ma comportam foarte frumos cu ea tot in acea zi am pus pe o colega sa o intreb daca este cu cineva impreuna si i-a zis ca nu... iar mie mi-a zis altceva acum chiar nu stiu ce sa fac dar mai mult vreau sa nu mai vorbesc cu ea deloc sa o tratez cu indiferenta ce ziceti e bine ce fac?

3 răspunsuri:
| Lavidaloca a răspuns:

Cea mai buna arma este indiferenta.Succes :*

| smilegirl a răspuns:

Comportament frumos-ajuta doar atunci cind ambii aveti o simpatie reciproca, ea nu merita toate straduintele tale...asteapta un timp si cauta persoana care merita iubita! P.S G.D

| TheBaby a răspuns:

Dacă te-a refuzat nu înseamnă că nu trebuie sa vorbeşti cu ea, din contra, oferă-i mai multă atenţine, pâna îşi va da şi ea seama că tu eşti acela.
Dacă o tratezi cu indiferenţa crezi ca o să vină ea la tine fugind? nee
Mai rău, poate o doare pe EA undeva ca o tratezi TU cu indiferenţa!