| Nicusor32 a întrebat:

Acum doua zile i-am spus fetei de care imi place daca vrea sa fie cu mine (eram doar noi doi) si ea mi-a raspuns direct: nu ca...

Ea mereu cand imi cerea ceva i dadeam repede ma comportam foarte frumos cu ea tot in acea zi am pus pe o colega sa o intreb daca este cu cineva impreuna si i-a zis ca nu... iar mie mi-a zis altceva acum chiar nu stiu ce sa fac dar mai mult vreau sa nu mai vorbesc cu ea deloc sa o tratez cu indiferenta ce ziceti e bine ce fac? dau funda.

4 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Daca te placea, nu te refuza! probabil ea nu vroia sa fie cu tin ci doar sa profite de faptul ca tu o placi pentru ca ii faceai toate poftele!
foarte bine faci daca o tratezi cu indiferenta!

| D0zzz a răspuns:

In opinia mea este bine sa mai si tratezi cu indiferenta. Poate atunci va fi curioasa sa vada ce se intampla cu tine, de ce nu o mai bagi in seama si te va baga ea. Daca ea nu te place, mai bine nu mai insista, cauta-ti pe cineva care te merita cu adevarat si care te va accepta cum esti. Bafta multa!

| Linilerei a răspuns:

Din moment ce te comporți frumos cu ea, probabil nu așteaptă să te răsplătească în egală măsură dacă nu a reacționat la nimic din ce i-ai spus tu. Încearcă totuși să afli dacă te place, iar dacă nu, nu merită să stai în loc. Vrea probabil să fi drăguț cu ea atâta tot.

| AndreeaDeea1997 a răspuns:

Pai,incearca sa aflii daca te place pentru ca daca nu e asa nu are rost pentru ca o sa ai de suferit mai bine incearca sa aflii daca te place si daca nu va trebui sa te resemnezi.
Sper ca te-am ajutat