| alex71yonutz a întrebat:

Salut TPU,acum o luna de zile am vazut o fata in tranvai, ne-am privit unu pe altu cateva minute si pe moment am vrut sa ma bag cu ea in seama dar m-am razgandit. Spuneti-mi si mie ceva subiecte ce pot vorbi cu ea.Cel mai bun primeste funda

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Incearca sa nu mai pui speranta in agatat pe strada sau in tramvai. Acolo se plimba, nu se agata. Ai putea chiar sa le sperii parand disperat de pussy.

Insa daca tot te mananca si vrei sa agati o fetiscana prin tramvai trebuie sa ii zambesti de cateva ori, vezi daca raspunde cu alt zambet sau daca te trimite sa te uiti pe geam in speranta ca vezi alta acolo...
In alta ordine de idei, daca ii place de tine, zambeste inapoi, daca nu isi inchipuie ca esti un simplu nebun si disperat. Si ele cam fug de asa ceva ca nu le lasa mamele lor cu ei.

3 răspunsuri:
| Stoiculescu_Iulian_1989 a răspuns:

Daca ai mai multa incredere si stapanire de sine, nimic nu este imposibil. data viitoare uita de emotii si frica. i-ati inima in dinti si mergi la ea si intreab-o daca e din zona de ex, sau la ce scoala este, glumeste putin cu ea, dar aici ai grija sa nu sari calu cu glumele. ce sa zic fii cat mai natural,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o pe handicapeala.

Răspuns utilizator avertizat