| MMORPG a întrebat:

acum o saptamana o prietena buna s-a despartit de iubitul ei ( un idiot si un cretin care nu a stiut sa o aprecieze) si de atunci sufera eu i-am mai dat sfaturi sa il uite, ca nu te merita etc... dar ea tot sufera, asa ca va rog sa imi dati niste sfaturi gen: "lasa-l ca nu te-a meritat" etc (In special voi fetelor, ce vi s-ar parea dragut si sincer sa va spuna un baiat dupa ce v-ati despartit de cineva?) Si va rog sa nu imi spuneti sa o las ca o sa il uite in timp, si nu vreau site-uri cu chesti cu sfaturi, vreau ceva frumos din inima si dragut, ceva poate ce v-au spus iubiti vostri stiti? happy

Multumesc anticipat happy Funda

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

A trecut o saptamana si e normal sa sufere inca si orice sfat dat nu cred ca o va consola, tu fi alaturi de ea...

| quintron a răspuns:

Chestia asa se cheama " indragostita" asadar nu va fi si nici ultima oara! toata povestea asta incepe de la sex! daca el a fost primul va mai suferi putin pina isi va gasi altul si tot asa pina la maritis! e tulburare de varsta mai ales daca nu are educatie din partea parintilor ce si cum sa se pazeasca de astfel de chestii! bafta si app. nu exista sfaturi pentru asa ceva! timpul le rezolva pe toate

| Auslesse a răspuns:

E greu pentru ea,dar cu siguranta,cu trecerea timpului o sa reuseasca sa treaca peste aceasta situaite.
fii alaturi de ea, ajut-o, ridica-i moralu`(care, mai mult ca sigur, e la pamant in momentele astea).