| EdYtZuU12 a întrebat:

ajutati-ma si pe mine va rog cum sa ma impac cu iubita mea adica stiu pare cam asa dar vreau pentru ca eu tot tin la ea ea mai ma ea cate o data de mana ma lasa sa o iau in brate pe mess numai pupici si inimioare dar nu stiu cum sa procedez oare mai tine la mine va rog ajutati-ma dau vot funda ori ce

9 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Buna!
Ce sfaturi putem noi sa-ti oferim daca nu stim motivul despartirii?
Depinde de grad.
Cumpara-i un buchet cu flori( 16 ani+) si cere-i iertare.

| EdYtZuU12 explică (pentru lolly):

Phai lolly din cauza unor prieteni pentru ca eu incercau sa ne despartim si baga de la ei chesti

| briosicabriosel a răspuns:

Buna, eu zic sa o scoti undeva la un suc, seara cand o conduci acasa, sa incerci sa o saruti, eu zic ca asta asteapta fata!

| Sweete a răspuns:

Ok..deci dupa parerea mea, ar trebui sa ii spui sincer ce simti.Dar nu pe mess.Trebuie sa ii spui totul in fata pentru ca fetelor mereu le-a placut sa li se spuna lucrurile in fata. Dupa ce ii spui tot ce simti, o poti intreba ce mai simte ea pentru ine. Daca si ea simte aceleasi lucruri sau ma rog aproape aceleasi, sunteti ca si impacati. Sper ca te-am ajutat si...SUCCES!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai putea sa te duci la ea si sa ii zici de ex: ca o iubesti mult de tot, ti mult la ea, iti pare rau etc... sau ai putea sa te duci sa o saruti sa o imbratisezi ceva de genu' imi fine depinde si de trasaturile tale ..adica daca ai fi o fire mai nebunatica te-ai putea duce sa o surprinzi cu un pupic ceva, daca esti mai emotiv sa ii zici ca o iubesti mult si chesti happy

| oanaonitza26 a răspuns:

Eu cred ca mai tine... spune.i ce simti. nu o sa i se para ciudat. spune.i ceva de genul " stiu ca ne.am despartit si eu cam regret asta nu stiu de tine dar eu, sincer, mai tin la tine" si asa o sa afli. si iti mai zic ceva stiu ca nu e tocmai ok dar dac nu.ti mai rasp sau se supara sau ceva poti sa.i spui ca ti.ai lasat messu pornit si a scris altcineva... stiu ca nu prea e ok dar daca nu merge poti sa o faci

| EdYtZuU12 explică (pentru oanaonitza26):

Buna oana am vb cu ea rasp negativ imi pare raw raw de tot pentru ca o iubesc si tin la ea mult si a spus ca este mai bine sa fiim prieteni frati ce vrem dar nu impr ce sa mai fac mai merge cv plss ajuta daca poti

| Andu21 a răspuns:

Invit-o la un suc si stai de vorba cu ea, marturiseste-i sentimentele fata de ea, spune-i ce crezi despre ea si ce simti pentru ea, iar totul comportandu-te cat mai natural, incearca sa fii tu insuti, iar daca ai emotii, spune-i... Unele fete adora emotiile unui baiat in momentul in care ei sunt sinceri cu ele si le marturisesc un lucru dragastos. Sper ca te-am ajutat!

| paulpojoga a răspuns:

Ai putea sa o scoti in oras, sa iti ceri iertare, sa-i spui ca vrei sa va impacati si sa o surpinzi cu un cadou de imi pare rau.