| nokia5300 a întrebat:

ajutati-ma va rog cu problema mea:deci sunt cu o fata de mai mult de 1 an. dar din pacate inca n-am facut dragoste.pe tema asta vb tare des pe telefon sau prin mesaje, dar in fata niciodata(poate ca eu n-am curajul). imi zice ca ma vrea, e gata pentru a face dragoste cu mine si multe altele, dar cind sintem impreuna si ajung so dezbrac zice ca NU si gata. ce sa fac? cum sa vb cu dinsa? deamu nu mai pot rezista si a so insel. dar o iubesc enorm si nu pot fara ea nici o clipa.(p. s: ambii avem 16 ani, ea e virgina dar eu nu.)ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| Zaika_7941 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa nu o fortezi sau sa ii spui ca daca nu vrea sa faca dragoste cu tine nu te iubeste,insa daca spui ca ea e pregatita si cind ajungeti sa o faceti nu vrea ar fi bine sa vorbesti cu ea sa ii spui ca o sa fii atent sa nu o doara,ca o iubesti si ca vrei sa fii cu ea.
Fii sincer, sinceritatea este cheia tuturor usilor, bafta frumoshilor!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a răspuns:

Adu-o la tine.petreceti seara impreuna. pupici petting chestii trestii si atunci incearca (seara). daca face mofturi spune-im ce simti. si nu pomeni de isnelat

| ionuutzuu a răspuns:

Daca nu vrei s-o inseli... "use your hand" sau ai putea sa-i dai increderea in sine fara sa te grabesti ca un disperat si sa o pui intr-o atmosfera placuta si linistitoare.

| monicutza_5552 a răspuns:

Daca nu este pregatita mai asteapta.si asa varsta ei ( in special) e destul de frageda. cum sa o inseli daaca o iubesti enorm?

| Bloody7777 a răspuns:

Cand vreti sa faceti dragoste dezbraco pana urlarolling on the floor poate tine si se calmeaza cand da de bine gaseste-ti curajul interior! pls funda

| schindlerww a răspuns:

Cand se mai iveste momentul si spune iar "Nu!", dezvolta o discutie despre asta, afla de ce ii este frica, daca vrea sau nu sa faca acest lucru, iar daca nu, ai rabdare, are doar 16 ani. Trebuie s-o intelegi. Pentru o fata, acel moment e de o importanta superioara in viata ei. Nu o lua prea tare, pentru ca se va stresa mai mult asupra acestui fapt. Bafta!

P.S.: Protejati-va! -_-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol ca ii e frica, ii e teama.
Vai ce minte aveti.
Si daca ramane insarcinata ce faceti? Sunteti pregatiti sa va asumati raspunderea pentru faptele voastre?

Bagati'va mintile in cap.