| Galezu a întrebat:

ajutati-ma va rog happy prietenelei mele nu cred ca ii mai pasa daca eu sunt suparat sau fericit, exemplu fiind faza de adineauri cand i-am dat mesaj si i-am spus ca sunt suparat iar ea nu a incercat sa faca sa fiu altfel, mai fericit ..sa ridic capu. i-am spus asta de multe ori si am vorbit, i-am explicat ca nu e bine. mi-a spus ca a inteles si ca-mi promite ca va fi la fel ca inainte.dar nu da niciun semn de schimbare. ce sa fac?! ajutati-ma.dar nu vreau sa renunt la ea ..nici de cum.

14 răspunsuri:
| Mareacluj a răspuns:

Pai i-ai spus si motivul supararii? Sau doar ai inventat ca sa vezi cum se manifesta? Daca ai inventat, inseamna ca nu esti sincer daca chiar esti suparat, depinde de motiv. Sau ai nevoie ca fata sa te compatimeasca? Sa-i fie mila de tine?

| Louuder98 a răspuns:

Parca fetele erau cele care vroiau alintate, acum si baieti fac aceleasi faze?laughing
Toata lumea se schimba la un moment dat, dar daca te iubeste se va schimba in bine si pentru tinewinking

| Galezu explică (pentru Louuder98):

Nu e vorba de alintat aici, e vorba de fericire happy! daca prietenul tau nu-i prea mai pasa de tine de la un timp si nu te mai face fericita asa cum vrei si meriti, tu ce ai face?! happy sa te vad. si il iubesc enorm si nu poti sa te desparti de el cu speranta ca o sa inteleaga vreodata. tu ce ai face?

| Louuder98 a răspuns (pentru Galezu):

Spune-i ca o iubesti, si sa iti spuna sincer daca si ea te iubeste, pentru ca la cum se comporta...Iti spun tocmai pentru ca sunt fata si stiu ce gandesc fetele...

| Galezu explică (pentru Louuder98):

Multumesc. btw : pune-te in locu' meu, mai adauga un detaliu happy ca maine sa faci 1 an cu prietenu tau si sa faca asa. cum te simti? multumesc de sfaturi.

| Louuder98 a răspuns (pentru Galezu):

Ma gandeam ca daca i-am spus odata ca s-a schimbat,si ca nu imi place comportamentul lui,si el sa zica "bine, o sa ma schimb inapoi" si sa nu vad nici o schimbare... Eu sunt mai indiferenta m-as gandi ca nu merita sa imi bat creieri cu un tip caruia sa nu ii pese, dar vad ca tu o iubesti mult, ar trebui sa vorbesti deschis cu ea, si sa o faci sa inteleaga ca comportamentul ei o sa va distruga relatia...

| Galezu explică (pentru Louuder98):

O iubesc, nu degeaba plang acum happy! pace.

| Louuder98 a răspuns (pentru Galezu):

Nu mai plange... happy

| Galezu explică (pentru Louuder98):

Vorba-i simpla. ceea ce simti in suflet nu va intelege nimeni.

| Louuder98 a răspuns (pentru Galezu):

Crede-ma ca si eu am simtit, dar am invatat sa fiu mai indiferenta, pentru ca nu ii pasa aproape la nimeni ce simt.
Uni stiu doar sa isi bata jocwinking

| Louuder98 a răspuns (pentru Galezu):

Era o vorba : Daca plang sunt proasta, daca nu plang, nu imi pasa, ce e mai bine?
Tu ce crezi? big grin

| Galezu explică (pentru Louuder98):

Era o vorba : Cel ce nu plange e puternic, iar cel ce plange e sfant!

| Louuder98 a răspuns (pentru Galezu):

winking Stii sa intorci vorbele laughing
Succes sa faci alegerea corectawinking

| Galezu explică (pentru Louuder98):

:*