| Fofani a întrebat:

Salut TPU ajutorrr deci am luat un telefon Samsung de la cineva și el a uitat parola de la Samsung acont i-am șters contul google tot l-am făcut cu contul meu l-am făcut ca nou numai ca nu-i pot da resetare ca nu pot elimina contul bine eu la deconectat îmi spune când vreau să-l șterg sa-i bag parola de a rezonează Samsung a cont deci dacă îl las asa poate să-mi întra pe cont pe aplicați etc dacă își ia alt telefon și se conectează la contul anterior scuzați categoria sunt disperat msximmm dau funda

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Poti sa-i dai factory reset din meniul de bootare. Cauta pe YouTube cum se face asta.

| DragosDeLaDabuleni a răspuns:

Nu te scuz?

| Rayyy2005 a răspuns:

Mergi la cineva care se pricepe la asta și cere-i ajutorul, la un magazin ceva ce se ocupa cu telefoane.