| anonim_4396 a întrebat:

Salut tpu.Am 10 ani. Vreau sa fac un site/blog complex in care sa imi exprim dragostea pentru prietena mea...(nu ziceti chestii de genu nu esti cam tanar pentru a avea o iubita)

4 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

Bv. bafta,, la crearea blogului.

| danutz9100 a răspuns:

Nu vrei sa pui si reclame de la adsense pe ellaughingrolling on the floorrolling on the floor

| Leandro a răspuns:

Poti sa incerci cu incredere www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un site sau blog gratuit!
uCoz ofera tuturor celor inregistraţi, gazduire, domeniu gratuit (cum ziceam, de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat, peste 250 de teme gratuite şi multe altele!

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!

| runawayBEIB a răspuns:

Pai daca tu doresti sa faci site pentru iubita ta sa-ti exprimi dragostea catre ea poti sa-l faci,dar nu stiu la ce te ajuta.
Sentimentele se spun cele mai bine in fata,poti sa-ti exprimi sentimentele in fata, exact atunci ce simti.
Dar, la 10 ani fara sa te superi eu nu cred c-ai descoperit dragostea adevarata, nu cred ca ai sentimente,doar o placi.
Asta-i parerea mea, a place pe cineva nu-i deloc gresit, tine cateva luni si trece.