| TatSergiu a întrebat:

am 11 ani sad imi place de o fata... dar cred ca si ei ii place de mine cum as putea face sa aflu daca ii place fara abordare directa (adica fara sa o intreb iti place de mine?)

Răspuns Câştigător
| mytzzy_8364 a răspuns:

Pai poti sa o inviti la un suc sau o prajitura si dupaceea iti dai seama de comportamentul ei...si daca nu iti dai seama incerci s-o saruti si atunci vezi:X

6 răspunsuri:
| ŁīĸēÃĐŕēāϻ a răspuns:

Buna! pai in primul rand ai putea incerca sa vezi cum se comporta cu tine si cu cei din jur. Daca se comporta mai frumos cu tine decat cu restul inseamna ca si ea te place daca se comporta mai urat poate sa insemne ca te place si ca asta ii felul ei de asi arata afectiunea sau ca nu esti chiar genul ei iar daca se comporta la fel inseamna ca nu are nici o treaba cu tine sau ca ii frica sa-ti arate ca tine la tine. Dupa ce ai facut asta si observi ca te place ai putea sa incerci sa stai mai apropiat de ea si daca ea accepta faptul ca te dai la ea mai ai de facut numai sa o intrebi daca te place cu adevarat si apoi sa o intrebi daca vrea sa fie prietena ta.
Succes!

| Alphye a răspuns:

Pentru 11 ani ai tai, cel mai bine e sa`o abordezi direct. daca te simti in stare de mai mult, sarut`o. Asta va explica multe. Daca accepta sarutul e a ta, daca nu, te vei comporta de parca nimic nu s`ar fi intimplat, adica ca de obicei.

succeswinking

| Stilskin a răspuns:

Incearca sa aflii daca te place...(de la prietena ei cea mai buna sau ceva) invit-o in oras,,,, appoi (daca esti sigur ca te place ) poti sa o intrebi daca te place ( sau in fine poti sa-i spui tu ) dar fi foarte atent tongue big grin sper ca te va ajuta sfatul meu MULTA BAFTA tongue big grin

| IceShot a răspuns:

Fii atent.Prinzi si u un moment din asta mai cand nu se gandeste la tine si o iei frumos undeva exemplu in parc si ii zici :Auzi tie de cine iti place? Si daca zice ca de tine logic ii zici ca si tu de ia si apoi schimbi subiectul. Succes!

| IceShot a răspuns:

Mytzzy auzi sa o sarute are doar 11 ani ma unde te crezi?

| TatSergiu explică:

Mersi mytzzy