| anonim_4396 a întrebat:

Am 12 ani si am o prietena... Si ea vrea sa ne sarutam big grin. Eu sunt Cam timidbig grin nu stiu ce sa zic... Astept Sfaturi cum o pot saruta ce ziceti pe obraz sau. phe BuZe

9 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Buna! Sarut-o, daca vreti sa aveti o relatie asa de devreme...

| BoBBy a răspuns:

Omule, sarut-o fara frica, de indata ce o sa iti lipesti buzele de ale iei nu o sa mai vrei sa ti le dezlipesti iti zic eu!
bft

| Jesss a răspuns:

Oh my! Pai e urat daca ea vrea si tie ti-e teama, clar vrea pe buze! Nu mai fi timid, nu te ajuta, sunt unele fete rautacioase si poate o sa rada daca ii zici ca ti-e frica sau rusine, nu o lasa sa vada ca ti-e teama sau ca esti timid! E cumva mai mare decat tine?

| Enzio a răspuns:

Ai prietena,dar nu ai pupat-o,sincer fix la varsta ta eram la fel,acum mi-am dat seama ce porcarii am facut ca am fost timid,ai doar o viata, te doare in poponet de cei care fac misto de tine, nu mai fii asa timid! Succeshappy

| DaNIEL_9246 a răspuns:

Frate sarut-o ma ca dupa ce vezi ce bine e no o sa te mai dislipesti d elanga ea ati spun eu stiu ca si eu am avut prietena la 12 ani si am sarutato si de atunci is 8 ani de cand suntem impreuna bafta si ati spun eu sarut-o

| davidmadalin a răspuns:

Suntem in acceasi clasa big grin

| bewer a răspuns:

Sarut-o pe buze...O sa-ti placa

| bewer a răspuns:

Sarut-o iti va place