| LoverDip a întrebat:

Am 12 ani si imi place de o fata Valentina.Cum pot face as o cuceresc. Ei ii palce foarte putin de mine dar eu sunt mort dupa ea.Am mai fost cu 3 fete si stiu ce inseamna un sarut.Cienr ma ajuta funda big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| SecretLover10 a răspuns:

Pai arata-i ca tu chiar tii la ea si indiferent ce se va intampla tu vei fi alaturi de ea.Sunt sigur ca dupa un timp sa va topi dupa tine si iti va spune ca te iubeste. Fetele (in general) cand vad ca unui baiat ii place de ea nu rateaza sansa.Bafta **stiu din propria experienta**

4 răspunsuri:
| Andreea357 a răspuns:

Uau de la varsta asta cu saruturi.eu la varsta ta nici nu ma gandeam la sha ceva.pai nu stiu invit-o undeva sau mai stai de vb cu ea ...mai petreci timp cu ea da nu o sufoca ca o sa se sature de tine trebuie as o faci in asa fel sa petreci timp cu ea ca ea sa s indragosteasca.ca nu stiu daca ai inteles mare lucru da na papa

| Quicky a răspuns:

12 ani este o varsta nu tocmai potrivita(parerea mea) esti inca in crestere si la varsta ta ar trebui sa practici sporturi sa te distrezi fiindca esti copilwinking mai incolo la gagicihee hee spor

| IonutBest a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa o iei usor cu o ciocolat, o plimbare impreuna si dupa aceaa sa ii propui sa fie cu tine

| EuAlaStrain a răspuns:

1 Invata sa scrii.
2. Daca ai 12 ani si te-a pupat o fata pe obraz nu inseamna ca stii sa sarutiwinking
3. La varsta ta nu e tare greu. ii faci cateva cadouri.si o scoti in oras odata. la o plimbare ceva si dupa e usor. dar totusi esti cam mic :p
Succes
Pa