| NUSHNUSHNUSH1231 a întrebat:

am 13 ani aproape 14 si nu pot decalota penisul in stare de erectie decat in stare fleasca si nu pot merge la urolog din cauza parintilor ca iei nu stiu despre asta si stau intr-o comuna nu la oras, totusi nu cred ca este fimoza.Niste sfaturi pls.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste cu ai tai (cu tatal tau ar fi mai usor, fiind barbat) si spune-le ca ar fi ok sa mergi la medic. Atunci vei stii exact daca este vorba de vreo problema sau nu. Una e sa descrii situatia pe net, alta e sa te duci la medic si sa vada exact ce e acolo.