| Mihai_5416 a întrebat:

Am 13 ani iar fratimiu 21 si imi tot promite ca de ziua mea la 14ani ma duce sa ma dezvirginez. O sa folosesc prezevativul dar tot o sa doara? Este o durere insuportabila sau mai mult se simnte placerea?laughingAm auzit ca ti se poate rupe o "ata" si iti scurge sange si mi s-a cam facut fricalaughing

Răspuns Câştigător
| alone a răspuns:

Am auzit multi baieti spunand ca nu doar d loc : bafat happy

9 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Nu'i sanatos fractu

| zuzu a răspuns:

Fratele tau nu e intreg la minte.

| adi4ever a răspuns:

Da curge o caruta de sange, Eu zic sa te duci Bugs Bunny sa iti roada putin cucul si sa ti-l amorteasca!

| BeLLLLLa a răspuns:

Scz acum am vaz ca esti baiatlaughing)))))

| EuOO a răspuns:

Nu-mi place intrebarea, pa.

| razvascump a răspuns:

Stai linistit ata nu se rupewinking adica asa se zice da nu ti se rupe nimic si nu e neaparat sa iti curga sange adica mie mi-a curs putin da nu e durere happy nu o apuci sa o simti d placere

| RedBull_3599 a răspuns:

1 la mana : fratetu nu e sanatos straight face
2 la mana : nu esti prea tanar?
3 la mana : fratetu crd ca sa dezvirginat de la 14 ani laughing
4 la mana : traieste`ti copilaria.
5 la mana : ia vezi nu te dezvirgineaza el? rolling on the floor)))
6 la mana : get a life!winking
7 la mana : asteapta si uh pana o sa fi mai maricel.

| Mihai_5416 explică:

Dar dc nu as fi baiat?laughing
Ala cu bugs bunny l-am pus la mistolaughing

| Mihai_5416 explică:

Ok mersi pentru raspunsuri m-am linistitlaughing
Si da fratimiu sa dezvirginat la 14anilaughing
El ia dus pe prieteni la pizza prieteni lau dus la o c*rv*rolling on the floor