| Cristi0temea a întrebat:

Salut TPU, am 13 ani si am un penis de 17 cm lungime si 15 cm circumferința. Stiu ca media ca adult este de 12-13 cm.
Nu este o întrebare la troll si chiar vreau un raspuns sincer finca stiu ca nu e bine sa fie nici prea mare

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asa-i puiule, cand il masori de la buric, poate sa aiba si 27 de cm laughing

| Cristi0temea explică (pentru Violleta2022):

Eu vorbeam serios si nu caut răspunsuri date la mișto. Știu ca tu ești de mult pe site si m-aș fi așteptat ca tu sa dai răspunsuri serioase. Cum am precizat si mai sus, întrebarea mea nu este pusă la troll ci este întrebare serioasă si crede-ma l-am măsurat bine. Si daca pun întrebări pertinente aștept să primesc înapoi răspunsuri pertinente. Asa ca te rog frumos sa îmi răspunzi la întrebare cu un raspuns lămuritor.

| Cristi0temea explică (pentru Cristi0temea):

Am uitat sa scriu in întrebarea mea ca penisul este puțin crubat in jos si l‐a baza (jos) este mai subțire decât în celelalte zone