| Ioocristi a întrebat:

am 13 ani si imi place de o fata.problema e ca si celui mai bun prieten ii place tot de ea.lui ii place de ea de mai mult timp de cat mie.mie imi place de ea cam de o saptamana.
credeti ca s-ar supara pe mine daca as chema-o in oras?, ca doar vorba aia: in dragoste si in razboi totul e permis!rolling on the floor

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Poate o face el inaintea ta.vb cu el happy

| mhfeb a răspuns:

Daca prietenul tau nu face primul pas, adica sa se duca la fata aceea si sa o intrebe daca vrea sa fie cu el, du-te tu si intreab-o

| Hash001 a răspuns:

Ii explici frumos ca e a ta, daca nu, ii rupi fazza.