| anonim_4396 a întrebat:

am 14 ani am facut dragoste cu o fata de 16 ani si mi-am dat drumul in ea, ce sanse sunt ca ea sa ramana insarcinata?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Totul se reduce/depinde daca ai nesansa ca sexul sa fi fost intretinut in cele4-5 zile ale perioadei fertile singurele zile in care se poate forma/naste o sarcina. In cazul in care sexul a fost intretinut in afara perioadei fertile probabilitatea de sarcina practic devine foarte mica sau inexistenta/imposibila. Depinde doar de norocul tau. big grin

4 răspunsuri:
| Stropdeploaie a răspuns:

Felicitari! Esti Tata! laughing)

| Roliii a răspuns:

Destule,da-i contraceptive dar repede

| energia a răspuns:

Si de aceea este nevoie de educatie sexuala in scoli!

| Dumy1717 a răspuns:

Sanse mari ...eu zic sa te apuci de strans bani pentru scutece.