| Enache_Bogdan_1906 a întrebat:

Am 14 ani, si am aflat ca iubita mea a fost cu un coleg de-al meu in urma cu un an, si s-a despărţit de el deoarece era prea insistent. Ar trebui sa imi fac griji in legătură cu asta? Fundă celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Xpressurself a răspuns:

Pai ar trebui sa intelegi ce inseamna ca era insistent. insistent sa o faca cu ea iar ea nu era pregatita pentru asta. asadar ea a cautat un baiat mai bland care sa o lase in pace, sa nu insiste si pe care sa-l poata controla cum vrea ea. doar ca tu esti barbat si nu te lasi dus asa de nas de o fata. i-ai intrat in gratii, treci la treaba.

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Adica te-a inselat?

| Emilian65 a răspuns:

Daca a fost si nu mai este cu el, de ce nu continui tu cu ea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. De ce să îți faci griji?

| missme99 a răspuns:

Nu. De ce? Ce legatura are cu tine?