| anonim_4396 a întrebat:

am 14 ani si vreau sa va pun o intrebare de ce nu pot sa imi fac o prietena?(ca iubita ma refer) intr-adevar nici fizicu nu ma prea ajuta dar nici nu prea stiu sa "vrajesc" o fata poate ma puteti ajuta voi fundaaaaa

4 răspunsuri:
| Jacob1twilight2 a răspuns:

Sa vrajesti o fata este mai greu daca nu esti brunet sau saten cu ochi caprui daca esti asa uitate la ea cu coada ochiului

| ellaaaaaaa a răspuns:

Daca nu te ajuta fizicu... e ceva mai greu.
daca esti ceva mai plinut apuca`te de un sport ceva. acum cat mai e vara..asa se slabeste usor.
si eu am avut probleme cu glanda si de vara trecuta pana acum am slabit 19 kg.
puneti ambitia daca este vorba despre asta.
incearca sa te imbraci in tenesi. pantaloni de trening/blugi. haine mai shick. tricouri si tot felul de chestii funny. astea le atrag mai mult pe fete.
sa vada k ai un stil aparte

| adriang95 a răspuns:

Deci tu vrei o prietena doar asa ca sa ai prietena sau ai cunoscut o fata de care-ti place si vrei sa fii cu ea?
Daca e prima varianta, ori esti prost ori vrei sex, deci cauta o curva.

| Oana92 a răspuns:

Nu toate fetele sunt interesate doar de fizicul unui baiat, mai exista si fete normale, plus ca inca esti in crestere si corpul tau se va schimba in urmatorii ani. Inca esti prea mic, dar te sfatuiesc sa faci ceva cu increderea in propria persoana. gandeste-te ca daca tu nu ai incredere in tine nimeni nu va avea! consulta un psiholog, cu siguranta o sa te ajute. Fruntea sus, mult curaj, fi natural! Multa baftahappy
P.S. Tine cont de comentarile celor ce te incurajeaza si ingnora nesimtitii si idiotii...