| STEFANXxX a întrebat:

Am 15 ani si doresc sa am relatii cu o fata,dar problema este ca daca inca era scoala poate ca o gaseam la scoala si incepeam relatii, dar acum stau acasa si nici nu stiu ce sa fac. Poate imi spuneti de unde sa le gasesc?

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Fetele umbla in carduri, ca si voi.Iesi in parc, la un teren de tenis, in cofetarii.Pretutindeni sunt fete, daca nu ai destul curaj ai grija sa ai in grup un baiat mai tupeist care-ti va face cunostiinta cu cea pe care crezi c-o placi.Nu dispera, vara asta sigur vei gasi o prietena, nu de ala dar si ele se plictisesc stand singure, logic, nu?

3 răspunsuri:
| Roxxxxi a răspuns:

Buna.Poi incearca sa mai iesi pe afara cu baietii prin cartier. Sau si pe fb poti sa incepi sa porti o conversatie cu o fata happy

| maryus83 a răspuns:

La piata

| SmecherasuuVlad a răspuns:

Poi in primul rand trebuie sa ai o iubita normal laughing Si daca te referi la relatii sexuale uite ucm am facut-o eu cu gagikamea : Am luat-o acasa la mine am inceput sa o mangai pe sani m-a lasat apoi am inceput so dezbracwinking Depinde si de fata care o ai ca iubita Daca iti place de o fata fai cmplimenete tot felul de dulcegarii vorbiti mult etc. si pana la urma ea va fi atrasa de tinewinking