| mylovelylife a întrebat:

am 15 ani si imi place de o persoana cu aproape 10 ani mai mare, cum procedez? as vrea sa ii trag atentia insa nu stiu cum... ceva sfaturi?

16 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu ai tu fund si sani cu care sa pacalesti un baiat de 25 de ani.

| Vix999 a răspuns:

Sper ca vrei sa il rogi sa te adopte sau ceva... ca de relatie nici nu se pune problema laughing)
Esti prea mica pentru el din toate punctele de vedere.

| Cosmin1I a răspuns:

Du-te la scoala...invata..asteapta 5 ani si apoi poate POATE o sa ai atentia lui.

| Zenithf a răspuns (pentru Cosmin1I):

Un raspuns realist. Si eu zic ca, cel putin pana la 18-19 ani ar mai trebui sa astepte. Sa o vada studenta, asa poate il impresioneaza un pic cu inteligenta ei - cum a mai zis si altul. laughing
P.S. asta in cazul in care el are studii superioare, nu cred ca un baiat serios ar da atentie unei liceene.

Răspuns utilizator avertizat
| calmopenmind18 a răspuns:

Poarta-te maturhappy. Arata-i inteligenta, atentia ta si acum ce vrei sa obtii de la acea persoana? Iti place ca prieten?

| mylovelylife explică (pentru calmopenmind18):

In primul rind sa il cunosc insa e dificil atita timp cit nu am vb cu el niciodata...

| mylovelylife explică (pentru calmopenmind18):

In primul rind sa il cunosc insa e dificil atita timp cit nu am vb niciodata cu el...

| calmopenmind18 a răspuns (pentru mylovelylife):

Atunci ai o pista de pe care poti decola: vorbeste cu el, dar fa-o cu atentie.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru calmopenmind18):

Inteligența ei de 15 ani să impresioneze pe unu de 25?
Scutește-mă...

| calmopenmind18 a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

happy de ce nu?

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru calmopenmind18):

Bună întrebarea..sunt cazuri în care cei de 25 de ani au o minte mai puțin dezvoltată decât a celor de 14-15 ani. Dar în cazul ăsta, ca să faci inteligentă o persoană trebuie să o și analizezi.

| calmopenmind18 a răspuns:

Nu vreau sa ma contrazic caci amble opinii sunt adevarate se poate si nu se poate. Sigur puteti fi prieteni deci bafta!

| GeooEuu a răspuns:

Eu zic s-o lasi balta. E prea mare pentru tine. Mai tarziu vei regreta.

| Vladde a răspuns:

Frate, deci sunteti cu vaca rolling on the floor cum naiba sa intrebi asa ceva?laughing)

| Munteanu_Bogdan_1994 a răspuns:

Vrei sa atragi atentia unei persoane cu 10 an mai mare? arunca-i cu o piatra