| yurgay47 a întrebat:

Am 15 ani si tocmai m-am despartit de iubita mea chiar de revelion, fara motiv... Acum sunt intr-o stare de depresie, am plans 3 zile la rand dupa ea; nu stiu ce sa fac. Simt ca am nevoie de cineva langa mine. Cum as putea sa-mi fac alta prietena? Vreau sa precizez ca imi este destul de greu sa-mi fac una deoarece sunt un baiat mai sensibil si timid. De fiecare data cand ma plimb prin oras vad atatia baieti care au prietena si ma face sa intru in starea de tristete... (Pot spune ca am avut noroc cu prima iubita, ne-am cunoscut la o nunta si ea a facut primul pas, pastrand legatura cu mine). Simt ca nu pot rezista fara o persoana care sa ma iubeasca.

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

O sa treci tu cu timpul peste.

| sofisis a răspuns:

laughing) Ma da teze, chestii de invatat nu va mai preocupa si pe voi?
Deja la 15 ani disperati ca nu puteti sta fara iubire? Ce mama ma-si de iubire e aia la 15 ani? Fereasca laughing))

| SG1995 a răspuns:

Dude, iesi in oras cu prieteni, distreaza-te, si la un moment dat vei da de alta, doar treci peste nenorocita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Simt ca nu pot rezista fara o persoana care sa ma iubeasca"Naspa de tine daca te apuca sentimentalisme cretine de genul asta la 3 zile dupa despartire.Plangi ca v-ati despartit(patetic, dar presupun ca stii si tu asta), dar nu faci decat sa te gandesti cum sa iti faci o alta iubita.

| Golyat18 a răspuns:

Daca nu va puteti impaca retragete undeva cautati o dificultate prin munca sau ceva. Cand tie greu esti stapan pe tine si alungi depresia asa e cel putin la mine.

Răspuns utilizator avertizat
| adolescenta2002 a răspuns:

Pai treci peste iti faci singur rau pentru ca incerci sa iti imiginezi ca esti singur ca nu poti sta fara ea etc. stai linistit la momentul potrivit o sa gasesti o fata sa te iubeasca si sa te inteleaga

| Lory209 a răspuns:

Hey, lasa depresiile la 15 ani, ai toata viata inainte si fete mai sunt o gramada, de toate tipurile. Nu fi trist si cel mai important nu cauta o iubita asa la disperare.

| RaluciiXoXo a răspuns:

Hey! big grin

O sa fie bine, fetele prefera baietii sensibili hihi

Crede-ma, stiu din experientawinking