| AangSx a întrebat:

am 16 ani și jumătate și as vrea sa fac și eu sex(sunt virgin) cu prietena de vârstă mea dar mă îngrijorează mărimea penisului de 12 cm, va rog sa nu râdeți am nevoie de un răspuns dacă m-ar ajuta mărimea.

8 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Lasa-te ca esti mic
mai ai de invata
e riscant
poti sa iei virusi hiv sida... hepatita
INCEPE PRIN A FACE ANALIZE IUBITEI
Nu te duce la curve

| mihai69 a răspuns:

Presupunând că și ea e virgină, ai toate șansele ca penisul tău să fie primul pe care îl vede, așadar pentru ea nu va fi nimic deosebit, neavând termen de comparație. În plus, dacă ai grijă să fie bine lubrifiată, să aibă parte de un preludiu lung și tandru (nu uita de prezervativ!), dezvirginarea va fi posibilă aproape fără dureri.
Totuși... recomand cel puțin o amânare a actului propriu zis și înlocuirea acestuia cu ceva petting, măcar un an, dacă nu doi.

| Emilian65 a răspuns:

Mai copile, te felicit pentru ca esti virgin la varsta asta! Un sfat al meu este sa mai astepti pana pe la 18 ani, timp in care iti va mai creste si penisul.

| SkyPilot a răspuns:

Stii vorba aia: "mica dar vioaie"? Este exact ce trebuie sa ai in vedere!

| grab a răspuns:

happy nu radem, doar ne amuzam.
nu conteaza marimea deocamdata tinanad cont de varsta. iubiti-va relaxati si nu te mai gandi la dimensiune.

Răspuns utilizator avertizat
| Pinocchio a răspuns:

La marime nu te poate ajuta nimeni, incearca sa il folosesti cat mai bine.

| Ad3a a răspuns:

Idem Mihai.
Dacă și ea este virgină, ai toate șansele ca penisul tău să fie primul pe care îl vede.