| Stefany6829 a întrebat:

am 16 ani si nu stiu sa ma masturbez... ajutor.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Tehnicile de masturbare pot fi simple si doar externe sau pot fi mai elaborate, complexe, combinate cand mangaierea zonelor erogene externe (sani, labii, clitoris, etc) se face concomitent cu masturbarea intravaginala. Fiecare persoana descopera locatia exacta a celor mai erogene zone existente pe corpul sau si in functie de fantezia si imaginatia sa, va proceda de asa maniera incat sa-si provoace placerea maxima si sa ajunga la satisfactia finala : orgasmul mult dorit/visat. Succes!

| HazelEyes77 a răspuns:

Sunt destul filmulete /videoclipuri pe net din care sa te inspiri crede ma. Nu putem sa ti explicam in amanunt pe aici ce sa faci.

| 03David15 a răspuns:

Bagi degetele in vagin de mai multe ori si gata,