| anonim_4396 a întrebat:

:Am 17 ani si am ajuns sa ma indragostesc pentru prima data dar nu stiu ce sa fac pentru ca eu sunt genul de baiat la care ii place sa petreaca si cand petrec ma imbat si cand ma imbat umblu "din floare-n floare" daca ma intelegeti si nu vreau sa o fac sa sufere inca nu suntem impreuna prntru ca eu nu sunt in romania dar vom fi cand ma intorc vreau sa aud niste pareri/ sfaturi dau funda si vot

2 răspunsuri:
| alexandra033 a răspuns:

Parerea mea e ca daca chiar o iubesti asa cum spui, incearca sa reduci din ceea ce bei adica safi constient inainte sa ¨umbli din floare in floare¨ sa te gandsti ca ai acasa o ¨flore¨ si nu iti trebuie alta.Ma gandesc ca daca o iubesti esti multumita de ea.Cred ca singura solutie e cand te imbeti nu te fa ¨muci¨ trebuie doar sa fi constient, pentru ca daca esti constient nu o faci.

| Lovestar a răspuns:

Daca vrei sa fii cu ea si intr-adevar iti place de aceasta fata o sa incerci sa-ti schimbi comporamanetul.Dar cum inca varsta este destul de frageda si nu ai un echilibru sentimental nu stiu ce planuri serioase ai putea avea cu respectiva daca nu te gandesti la un viitor langa ea.Succes!:*